Prečo si vybrať nás?

14 ročná tradícia a skúsenosti v oblasti zariaďovania interiérov vašich bytov, domov a kancelárií

kompletné zariadenie interiérov

7 ročná záruka na prácu, kovanie a mechanické časti inštalovaného systému

100% kvalita

Dodacia lehota: 10 pracovných dní


NAVŠTÍVTE NÁŠ NOVÝ ESHOP


Hľadáme obchodného zástupcu a architektov na spoluprácu.

Ponúkame veľmi dobré provízne ohodnotenie.

KOMANDOR

Príďte nás navštíviť na výstavu MODDOM (Hala B1) a využite výstavné zľavy.
Tešíme sa na Vás :-)
 
 
 
Meranie sa uskutoční na výstave MODDOM v našom stánku.
 
 
 
 

ŠPECIÁLNA PONUKA:


Matrac PROFIL COMFORT T4 80x200cm teraz iba za 99,90€. Objednávajte emailom alebo telefonicky. V ponuke 5 posledných akciových kusov (pôvodná cena 138,60€)Naša spoločnosť sa snaží ušetriť Vám čas i peniaze tým, že ponúkame kompletné riešenie vášho bytu, domu či kancelárie. Preto sme sa stali autorizovanými predajacom viacerých spoločností. Komandor, Materasso, Dominik, Beta Trenčín atď.

Komandor ako výrobca posuvného systému prešiel aj na komplexné riešenie interiérov, vyrába a dodáva komplet nábytok na mieru – šatníky, vstavané skrine, obývačky, postele, kuchyne, detské izby, predsiene a nočné stolíky.

Materasso je najväčším a najkvalitnejším výrobcom matracov a roštov na Slovensku. V ponuke máme aj masívne postele a doplnky ako paplóny a vankúše, anatomické vankúše a výrobky z ovčieho rúna.

Dominik je jeden z najväčších vyrobcov posteľnej bielizne na Slovensku. Ponúkame paplóny, vankúše, návliečky, plachty, osušky, uteráky, utierky a iné.

Beta Trenčín je výrobca kvalitných sedacích súprav.je možné vám vyrobiť aj sedačku podľa vašej predstavy na mieru. Máme v ponuke mnoho typov látok a aj koží.

Styler je slovenský výrobca postelí a nábytku z masívu. Máme v ponuke viac typov posteli z masívu. Je možné prevedenie vo viacerých farbách.


      
Najväčšia predajňa KOMANDOR v Bratislave


AKCIA


!!! Špeciálna AKCIA - iba u nás - 20% montáž !!!

robíme zameranie aj na telefonát, volajte 0903453911