Sedacie vakyJe tu 6 produktov

Tuli vznikol na jar roku 2006, v čase, keď sedacie vaky na Slovensku ešte neboli a takmer nikto nevedel, čo to je. Náročnou prácou v novej oblasti a prvými výstavami sa sme sa dostávali do povedomia ľudí. Veľa sme pracovali na dizajne, kvalite a vývoji nových modelov.
Vytvoriť a dostať do povedomia novú slovenskú značku a výrobky nebolo ľahké. Našťastie sme natrafili na skvelých spolupracovníkov, ako napríklad agentúra Milk či firma Protoservis. Aj preto je teraz Tuli lídrom na trhu sedacích vakov na Slovensku. Naďalej budeme pre vás pripravovať pohodlné, štýlové a zdravé veci.

POHODLIE - PohodlieTuli ponúka široké spektrum jedinečných sedacích vakov, ktoré môžete tvarovať podľa svojej fantázie a vždy sa na nich budete cítiť pohodlne. Sú rovnako vhodné na sedenie, ako aj na ležanie.

KVALITA - Tuli je slovenská značka ponúkajúca výnimočnú kvalitu za prijateľné ceny. Všetky Tuli produkty sú navrhované slovenskými dizajnérmi a vyrábané na Slovensku s použitím najlepších dostupných materiálov a technológií.

PRAKTICKOSŤ - Tuli vaky vyrábame z vodeodolných látok, ktoré sa jednoducho čistia vlhkou špongiou a jemným saponátom. Niektoré prevedenia sú dvojvrstvové, vrchný obal môžete zvliecť a jemne oprať. Tuli pokojne môžete zobrať aj na balkón, terasu alebo záhradu a relaxovať na čerstvom vzduchu.

ŠTÝL - Tuli je od roku 2006 priekopníkom štýlového a pohodlného sedenia. Aj vy sami si môžete vytvárať vlastný štýl. Tuli vak sa rád prispôsobí akémukoľvek vášmu nápadu.

ZDRAVIE - Všetky Tuli vaky sa anatomicky prispôsobujú tvaru tela a dokážu vytvoriť ideálnu oporu pri sedení alebo ležaní. Chrbát je optimálne uvoľnený, ale svaly si pritom udržujú zdravý tonus. Tuli vaky sú antialergické a odporúčané ortopédmi pre svoje relaxačné vlastnosti. V Tuli používame iba náplň z čistých guľôčok najkvalitnejšieho potravinárskeho polystyrénu, ktorá je zdravšia ako náplne z bežného stavebného polystyrénu.Košík  

Žiadne produkty

Doprava 0,00 €
Spolu 0,00 €

Objednať


lajknite nás a máte 3% zľavu :)