Nevädzova 6 - Obchodné centrum RETRO BRATISLAVA (Ružinov)
0908 777 700

Sviečky YANKEE CANDLE

  • Home
  • Sviečky YANKEE CANDLE
Od momentu, keď škrtnete zápalkou až do posledného zaplápolania plamienka, uvoľňujú vonné sviečky Yankee Candle tie najčistejšie, rozprávkovo osviežujúce vône, ktoré ani postupom času nevyprchajú. Každá esencia musí voňať tak reálne a príjemne ako skutočný kvet, ovocie, korenie, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná.

Sviečky Yankee Candle sú autentické. Každá vôňa je úplne identická a dlhotrvajúca. Vône vznikajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Prenesú Vás na cesty do dôverne známych miest aj do neznáma, do skutočného sveta alebo naopak do krajiny snov. Pokrývajú škálu mnoho kategórií, od exotického ovocia a kvetov cez atmosféru každodenných situácií až po špecifickú vôňu slávností a sviatkov.

Značka Yankee Candle sa neuspokojuje iba s vyvýjaním vôní a predajom vonných sviečok. Jej experti vytvárajú každú jednotlivú arómu po celé roky. Keď si kúpite lacnejšiu sviečku, tak sa Vám často stane, že vôňa zmizne ešte než sviečka dohorí. Ale Sviečka Yankee Candle má preto 30 rôznych typov knôtov, aby vonná sviečka vždy horela správnu dobu.

 

Galéria