Nevädzova 6 - Obchodné centrum RETRO BRATISLAVA (Ružinov)
0908 777 700

Komandor - vstavané skrine

  • Home
  • Komandor - vstavané skrine
Vyplňte kontaktný formulár a zostaňte doma. Po vyplnení formulára Vás budeme kontaktovať a nájdeme pre Vás najlepšie riešenie s výhodnou zľavou. Kým Vy budete doma Váš nábytok sa môže vyrábať.
Vstavané skrine patria v súčasnosti k obľúbenému riešeniu úložných priestorov, ktoré v posledných rokoch zažívajú skutočný boom. Našli svoje uplatnenie v bytoch a domoch, kde šatníku nevyčlenili vlastnú miestnosť. Majiteľom poskytujú maximum úložného priestoru od podlahy až po strop.

Vstavané skrine využívajú i priestor v podkroví pod šikmým stropom, pod schodiskom, výklenky na chodbách. Umožnia vám vhodne dotvoriť dizajn interiéru v každom priestore pre obrovskú škálu materiálov na výplň posuvných dverí. Keďže vstavané skrine nezaberajú veľa miesta a navyše podľa vkusu a potrieb majiteľa tvoria tichú harmóniu s okolím, alebo naopak – efektnú dominantu celého priestoru, sú ich možnosti využitia maximálne variabilné.

Vstavané skrine sa osvedčili taktiež pri zariaďovaní kancelárií. Dôležité dokumenty môžete schovať za uzamykateľnými posuvnými dverami a šanóny za presklenými. K dotvoreniu a zladeniu priestoru vám vyrobíme na mieru pracovné stoly, či iný nábytok podľa požiadavky. Na prvý pohľad pôsobia vstavané skrine veľmi jednoducho. Základ dverí je tvorený oceľovým alebo hliníkovým rámom, do ktorého je zapustená požadovaná výplň – laminovaná drevotrieska matná či lesklá, zrkadlo, prípadne číre, mliečne alebo farebné sklo ( lacobel, lacomat ). Oceľový rám na posuvné dvere pre vstavané skrine je rovnako funkčný ako hliníkový. Oba naše systém však ponúkajú vysokokvalitný, stabilný ložiskový posuv, ktorý zabezpečuje funkčnosť na dlhé roky bez vypadávania dverí z koľajníc. zo skúsenosti vieme, že na trhu sú i systémy, ktoré nemajú zabezpečené to, aby posuvné dvere nevypadávali s koľajnice. Tu si treba zvážiť to či chcete ušetriť cca 30 eur, alebo mat kvalitný posuvný systém. značka Komandor vám ho ponúka za naozaj výhodné ceny. prídte sa presvedčiť.

Ako jediní na trhu ponúkame 3 spôsoby delenia – H-profilom, Contact, Hranou

 

Delenie výplne posuvných dverí pre skrine, šatníky H profilom.

Najpoužívanejší spoj, pričom je viditeľná spájacia lišta, ktorá sčasti prekrýva spájané materiály. Spoj H profilom sa odporúča použiť, ak potrebujeme spojiť materiály s rôznou hrúbkou a tiež také, ktoré by sa mohli odlepovať ( fototapety ) alebo štiepiť ( bambus, ratan ).
 

Delenie výplne posuvných dverí pre skrine, šatníky na contact.

Pri takomto spoji z čelnej strany nie je viditeľná žiadna spájacia lišta! Je to čisté a elegantné riešenie, ktoré spája 2 rôzne materiály, pričom nie je viditeľný žiadny spoj.
 

Delenie výplne posuvných dverí pre skrine, šatníky hranou.

Pri spoji hranou je viditeľný ustúpený, jemný 6 mm pásik spájacej lišty. Veľmi efektné a estetické riešenie používané na oživenie laminovanej drevotriesky.

Prečo vstavané skrine od firmy Komandor?

  • dlhodobá garancia najnižšej ceny pri flexi skrini
  • montáž vstavanej skrine najneskôr do 14 dní
  • vysoká kvalita remeselného spracovania a čistota po montáži
  • profesionálni, vyškolení dizajnéri v našich štúdiách ochotní bezplatne poradiť a urobiť grafický návrh
  • ekologická nezávadnosť materiálov
  • ponúkame širokú škálu motívov fototapiet, nielen s detským motívom na výplne dverí
  • špeciálne bezšpárové delenia výplne dverí výlučne u nás ( bez viditeľnej lišty )

Galéria