Nevädzova 6 - Obchodné centrum RETRO BRATISLAVA (Ružinov)
0908 777 700

Komandor

Na Slovensku je dnes každý druhý šatník s posuvnými dverami označený logom so známym javorovým lístkom. Spoločnosť KOMANDOR dnes už nemusí obhajovať pozíciu lídra, je ním, pretože zvolila správne metódy, ako pôvodne kanadský vynález posuvných dverí so spodným vedením sprístupniť aj pre slovenského klienta. U nás je jediným dodávateľom systému posuvných dverí, ktorý sa teší popularite vo viac než 65 krajinách sveta.

Materiály

Spoločnosť Komandor pracuje na svojom profile už od roku 1998 s cieľom vybudovať efektívnu produkciu koncentrovanú v Bratislave a štruktúrovanú distribučnú sieť. Systém garantuje dostupnosť celej produktovej rady aj s nanajvýš profesionálnou montážou.

KOMANDOR sa cíti doma vo sfére atypickej produkcie, kde vládnu vysoké nároky na tvorivosť a flexibilitu, no súčasne disponuje výrobným, dodávateľským a manažérskym zázemím veľkej stabilnej firmy. Má pevné základy, ktoré unesú niekoľko desiatok drobných zákaziek denne i veľké zadania interiérov rezidenčnej výstavby.

Široká škála polotovarov umožňuje veľa kombinácií schopných obsiahnuť maximum individuálnych priestorových i estetických nárokov. Patentované elementy značky KOMANDOR doplňujú aj ďalší renomovaní európski výrobcovia nábytkárskych prvkov ako je napríklad Hettich či Schachermayer.

Atypické nábytkové kusy tak obsiahnu nielen doménu šatníkov s posuvnými dverami, ale aj mobilné priečky a solitéry, zásuvkové skrinky, postele, knižnice a rad ďalších alternatívnych riešení. Pri výrobe dbáme na kvalitu našich produktov. komandor pri výrobe používa ekologicky nezávadné materiály. Na hrany políc používame kvalitné až 2 mm ABS hrany. Posuvný systém Komandor má kvalitné ložiskové kolieska, ktoré majú vysokú životnosť a preto bez problémov môžeme dať záruku na posuvný systém 5 rokov. Spoločnosť KOMANDOR tento výrok vníma vo viacerých významových rovinách. Primárne hľadáme riešenia pre čo najväčšie využitie obytného priestoru. Súčasne myslíme na klienta a jeho čas na život. Tým, že mu na jednom mieste poskytujeme ucelený súbor služieb, od návrhu, cez výrobu, montáž, až po financovanie, hospodárime s jeho časom tak, aby mu ho čo najviac zostalo na príjemnejšie aktivity.

0

rokov na trhu

0

predaných matracov

0

predaných skríň

0

klientov