Nevädzova 6 - Obchodné centrum RETRO BRATISLAVA (Ružinov)
0908 777 700

Materasso - Rošty

  • Home
  • Materasso - Rošty

Lamelové a pevné rošty:

Neoddeliteľnou súčasťou každého matraca by mal byť aj kvalitný rošt, ktorý slúži ako jeho podklad. Rošt spolu s matracom zabezpečujú správnu fyziologickú podporu tela pri spánku, uvoľňujú kĺby a stavce. Výrazne prispievajú k zlepšeniu priedušnosti a udržaniu suchej klímy matrac.

Výrobný sortiment firmy Materasso obsahuje niekoľko druhov roštov:

Pevné

rošty z masívneho dreva v rôznych prevedeniach

Viac info v eshope

Lamelové

rošty s predpätými lamelami v rôznych prevedeniach

Viac info v eshope

Firma Materasso ako prvá v Európe prináša na trh s lamelovými roštami jedinečný spôsob impregnácie 100% prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spální. Vyhotovenie roštov s použitím vonných olejov je chránené technickým vzorom, výrobným patentom.

Firma Materasso ako prvá v Európe prináša na trh s lamelovými roštami jedinečný spôsob impregnácie 100% prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Vyhotovenie roštov s použitím vonných olejov je chránené technickým vzorom, výrobným patentom.

LEVANDUĽA

Vďaka čerstvej, sviežej vôni bola levanduľa obľúbenou rastlinou starých Grékov a Rimanov. Jej názov je odvodený od latinského slova levare.

HYGIENA

Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno - repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti. Pomocou vonnej impregnácie roštu, zvýšite hygienu a čistotu Vášho lôžka.

NESPAVOSŤ

Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila,, že používanie levanduľovej aromaterapie, ako prostriedku na liečbu nespavosti, je rovnako účinné ako syntetické lieky, a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí ukľudňujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti.

Firma Materasso Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100% prírodným vonným olejom.

Záruka 10 rokov platí na zlomenie nosných drevených častí rámu pri štandardnom zaťažovaní, uložení a používaní roštu podľa priloženého návodu na použitie.


Navštívte nás na našich predajniach, kde Vám garantujeme najnižšiu cenu na všetky matrace a rošty Materasso.

Viac info v eshope

Galéria