Nevädzova 6 - Obchodné centrum RETRO BRATISLAVA (Ružinov)
0908 777 700

O nás

Pôsobí na Slovenskom trhu
už od roku 1999.

Zaoberáme sa riešením interiérov od návrhu až po samotnú realizáciu. Dokážeme kompletne vyriešiť celý Váš interiér vrátane obývačky, spálne, postelí, matracov, roštov, detských izieb a predsiení.

V pracovnom tíme máme šikovných interiérových návrhárov a technikov z dlhoročnými skúsenosťami. Máme za sebou tisíce spokojných zákazníkov od jednotlivcov až po kancelárske a firemné priestory, hotely, škôlky, školy, ubytovne a internáty. Momentálne nás môžete nájsť v OC Retro v Bratislave, kde Vám radi poradíme a pomôžeme vybrať to najlepšie riešenie pre Váš byt, či priestor v ňom. Aby sme vedeli čo najlepšie uspokojiť Vaše potreby a požiadavky spolupracujeme s viacerými dodávateľmi kvalitného, moderného, dizajnového nábytku a bytových doplnkov. Patria medzi nich napríklad firmy Materasso, Texpol, New Design, Tuli, Domov združenie Topoľčany, Nellys. V ponuke máme aj rôzny doplnkový tovar – bytový textil, garníže či sviečky Yenkee Candle.
Nakoľko Vám chceme vyjsť čo najviac v ústrety a ušetriť Vám drahocenný čas aj peniaze, pripravili sme pre Vás aj internetový obchod, kde tak isto, ako v našich predajniach nájdete široký sortiment produktov, ktorý neustále dopĺňame. Stačí si vybrať a objednať, my Vám ho doručíme domov.

Ponuka

Vstavané skrine KOMANDOR

 

Matrace MATERASSO

 

Rošty MATERASSO

 

Interiér na mieru

 

Masívne postele

 

Čalúnené postele

 

Detské postele a postieľky

 

Obývačky

 

Stoly a stoličky

 

Náš kompletný sortiment si môžete pozrieť prípadne objednať v eshope